O Firmie

Parę słów o Nas

Puidukoda to estońska firma, założona w 1997 roku, której podstawowa działalność opiera się na produkcji i sprzedaży drewna struganego i desek profilowanych. Głównym surowcem jest drewno z naturalnych drzew iglastych (świerk, sosna) pochodzących ze Skandynawii i północnych rejonów Rosji.

TOWAR PROSTO OD PRODUCENTA – SZYBKO I SPRAWNIE

Od 2004 roku produkty od estońskiego producenta dostępne są w Polsce – ich dystrybucją zajmuje się firma Puidukoda Polska. Oferta opiera się na sprzedaży hurtowej oraz detalicznej boazerii, elewacji, podłóg, tarasów oraz drewna C24. Ponadto Puidukoda Polska współpracuje z innymi producentami rozszerzając swoją ofertę o termodrewno, sauny gotowe, produkty do budowy saun oraz akcesoria saunowe. Firma posiada obecnie trzy składy fabryczne: skład „Mazury” w Piszu, skład „Wielkopolska” w Węglewie k/Konina i skład „Lublin” w Lublinie oraz rozbudowany system dystrybucji, aby zoptymalizować koszty dostaw oraz zapewnić klientom stały dostęp do produktów.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE GWARANTUJĄ WYDAJNĄ PRODUKCJĘ

Warto podkreślić, że w firmie Puidukoda dużą wagę przykłada się do nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań produkcyjnych, mających na celu zwiększenie wydajności i zapewnienie jak najszybszej realizacji zamówień. Przy produkcji desek profilowanych wykorzystywana jest w pełni zautomatyzowana linia strugająca, w skład której wchodzi m.in. strugarka Weinig Waco Hydromat i piła taśmowa Waco BKL Twin. Funkcjonuje tu także linia do cięcia poprzecznego Paul Maxi 4.0MV. Maszyny zakupione w 2004 roku zostały poddane całkowitej modernizacji w 2010 roku.

MALOWANIE NA ŻYCZENIE KLIENTA

Dobre jakościowo drewno to jednak nie wszystko – firma Puidukoda Polska, jako jedna z nielicznych na naszym rynku, oferuje klientom malowanie maszynowe drewna na indywidualne zamówienie. Również w tym przypadku stosuje się nowoczesne systemy do powlekania i suszenia drewna, a podkłady, farby i lakiery są najwyższej jakości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.