MALOWANIE MASZYNOWE

Więcej informacji na stronie www.drewnoestonskie.pl

PROCES MALOWANIA

Pierwsza operacja polega na 4-stronnym nałożeniu podkładu zawierającego środek chroniący przed grzybami oraz owadami. Kolejną operacją jest nałożenie pierwszej warstwy farby nawierzchniowej, a po wysuszeniu powierzchni nałożenie drugiej warstwy farby. Ostatnią operacją jest pakowanie materiału w folię zabezpieczającą.

Do maszynowego zabezpieczania drewna wykorzystujemy:

  1. Niewymywalny impregnat holendreskiej marki KOOPMANS stosowany do zabezpieczania drewna ogrodowego i budowlanego przed grzybami powodującymi rozkład drewna oraz owadami – technicznymi szkodnikami drewna charakteryzujący się wysoką zdolnością penetracji.
  2. Przemysłowe powłoki do drewna na bazie żywic alkidowych holenderskich marek KOOPMANS oraz NELF, które mogą być stosowane do wykończenia elementów fasady, architektury i mebli ogrodowych oraz zabawek i placów zabaw dla dzieci.
  3. Wodorozcieńczalne, jednoskładnikowe, poliakrylowe, zewnętrzne farby nawierzchniowe marki TIKKURILA które doskonale chronią powierzchnię drewnianą przed działaniem warunków atmosferycznych, wilgocią, promieniowaniem słonecznym i zanieczyszczeniami.

Powłoki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

MALOWANIE MASZYNOWE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Puidukoda Polska realizuje indywidualne zamówienia na produkty malowane maszynowo. Nasze składy wyposażone zostały w maszyny Ceetec A250 do gruntowania i malowania powierzchniowego. Dzięki wykorzystaniu wewnątrz maszyny wałków obrotowych z odpowiednio dobranymi do materiału szczotkami farba zostaje nałożona równomiernie na całej powierzchni deski gwarantując wysokojakościowe pokrycie produktu.

maszyna-2

Więcej informacji na stronie www.drewnoestonskie.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.